پسرنامه 25

چند روز پیش عرفان گفت: بابا خدا خیلی مهربونه؟

گفتم: تو چی فکر می کنی؟

گفت: من فکر می کنم خیلی مهربون نیست!

گفتم: چرا؟

گفت: اگر خدا خیلی مهربونه پس چرا  بعضی‌

بچه‌ها اینقدر فقیر هستن؟؟؟

 

 

 

/ 13 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Be Yourself

مشکل بستن وبلاگتون حل شد!!

Be Yourself

شعر رو نشنیده بودم ولی فک کنم فهمیدمش...لازم به ذکره که بنا به گفته ی خیل عظیمی این جانب آی کیوی بالایی ندارم...ولی شما باور نکن :)) پیر استعاره است از کسی که می آموزد سوالی مطرح میکنم و آن اینکه کار خداوند درست است یا غلط؟...اگر مثل من کارش را بی نقص میدانی پس دید اشتباه دیگران را یا اصلاح میکنی یا مثل دیگران خطابینی را شاید بر خلاف میل باطنی بر تن چشمان خویش کرده ای!

تارا

ای جــــــــــــــــــــــان....... سلام من به روزم...

Be Yourself

سلام و عرض ادب باز هم با مشکل برخوردم...یحتمل از پرشین‌بلاگ باشه ! اصل موضوع: بنده راجع به آی‌کیوی خودم گفتم! و قصدم این نبود که شما را به شکسته نفسی بکشانم... ولی برخلاف شما ، من کار خدا را بی نقص می‌دانم و اگر نقصی می‌بینم/می‌بینند آن را ناشی از نقص خود/شان در دید یا فهمش می‌دانم. "خطاپوشی" که در شعر آمده را شاید بشود از این زاویه نیز دید که خطایِ خطابین را پوشاند!»»» آفرین بر او که خطای دیگران را درست می‌کند. که در این صورت نمی‌خواهد بر کار خدا عیب بگذارد! دید دقیق حافظ را نمی‌دانم ولی به نظر من خداوند را انتهایی نیست در همه چیز...از علمش گرفته تا هزار و یک صفت دیگرش.پیشرفت برای ماست که معنی می‌گیرد. دکتر شریعتی می‌گه وصال خدا مفهوم نداره بدین معنی که خداوند حدی نداره و وصال وختی رخ میده که خدا حدود داشته باشه و شاید خوبی و شیرینی وصال در همین باشه که هیچوخت پایانی نداره!

کاپیتان

سلام یاد بچگیای خودم افتادم که کلی از این سوالا میپرسیدم و جوابشون همیشه یک چیز بود: بزرگ میشی میفهمی! راستی شما در نهایت چه جوابی به بچه میدید که یوقت از خدا بدش نیاد؟خدایی که بعضی بچه ها رو فقیر میکنه و به پیامبرا میگه بچه شونو بکشن(حضرت ابراهیم )و ...این توضیح دادنا واقعا خیلی سخته؟[متفکر]

همدم

سلام سید ای ناز من!ناز این توجه اشو برم !شما چه جوابی برای سوال عرفان کوچولو دادین؟ خدا یارویاورتان باد

مریم

سلام.بابخش دوم ازمصاحبه ی دکتر فیروز نادری به روزم...[لبخند]

تارا

سلام من اینجاهم هستم: http://avaietara.blogfa.com/ با دلگویه ها و دستنوشته هایم، خوشحال میشوم بخوانید مرا........

تارا

سال نو مبارک... آرزومند آرزوهای خوبتان......